Sesja konkursowa

Hej!

W tym roku postanowiłam zorganizować konkurs na Dzień Kobiet.

Do wygrania była kobieca sesja zdjęciowa u mnie, bukiet kwiatów od kwiaciarni Bierz go Bukiet oraz makijaż od Rok styl studio.

Wylosowałam laureatkę, ustaliliśmy dogodny dla wszystkich termin i pozostało nam oczekiwać na ten wielki dzień 🙂

Do dnia sesji nie znałam osobiście pozostałych sponsorów, gdyż wszystko ustalałam z nimi droga internetową.

W dzień sesji najpierw pojechałam do kwiaciarni odebrać dla laureatki kwiaty. Tam poznałam niesamowicie sympatycznego Michała, który pokazał mi bukiet, który przygotował. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Widziałam wiele bukietów, ale ten był WYJĄTKOWY! Wyglądał obłędnie! Skomponowanie takiego arcydzieła to sztuka! W tej kwiaciarni nie tylko czuć było piękny zapach kwiatów, ale także pasję i miłość do nich.

Mknę na parking do auta… z tego miejsca chciałam jeszcze raz przeprosić Pana,który na mnie czekał bo zastawiłam mu wjazd do garażu 😉 Przyjeżdżam do Rok styl studio, wchodzę i witam się z Moniką Rok, która właśnie maluje mi moją laureatkę Gabrysię. Makijaż już był wykańczany,a ja widząc efekt końcowy oniemiałam. Był perfekcyjny! Dopracowany w każdym calu. Nawet nie wiecie jaka to jest przyjemność pracować przy obróbce zdjęć, gdzie modelka ma idealnie dobrany makijaż. Monika, tak jak myślałam, jesteś mega profesjonalistką!

A teraz słów kilka o laureatce tego konkursu – Gabrysi 🙂 Jak zobaczyłam ją w tym makijażu to miałam wrażenie, że na pewno już niejednokrotnie pozowała na sesjach bo wyglądała jak prawdziwa modelka. I co się okazało? Gabrysia nigdy nie miała styczności z taką sesją :O  Jak zaraz obejrzycie zdjęcia to zrozumiecie moje zdziwienie. 🙂 Gabi, z przyjemnością mi się z Tobą pracowało. Jesteś niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą. Cieszę się, że wygrałaś tą sesję! 🙂

Zachęcam do odwiedzenia i polubienia fanpagów sponsorów konkursu:

Machel studio

Bierz go Bukiet

Rok styl studio

2

1

IMG_1968

IMG_2027

IMG_2029

IMG_2055

IMG_2076 - Kopia - Kopia

2

IMG_2087

IMG_2125

IMG_2150

IMG_2550

9

IMG_2537

3

4

IMG_2262

IMG_2340

5

IMG_2443

6

IMG_2324

8

7

IMG_2381

IMG_2427